Browse images and videos on Instagram. Find out Most Popular Hashtags and Users.Picgra
  1. Homepage
  2. albanianflag

#albanianflag hashtag

Posts attached with hashtag: #albanianflag

ReportShareDownload110

Kuq e Zi 🇦🇱👐🏻 Customized Albanian Flag Canvas! ✨Show your Albanian pride with a customized canvas for your home! flag

Albaniacapitalinvest (@albaniacapitalinvest) Instagram Profile Photoalbaniacapitalinvest

Albaniacapitalinvest

 image by Albaniacapitalinvest (@albaniacapitalinvest) with caption : "OHHHH SHIF POLITIKA VENDIT TIM @ediramaal @lulzimbashapd  @ilirmeta.faqjazyrtare 
30 vjet qe lam  diktaturen akoma jrni " - 1983792609992007798
ReportShareDownload09

OHHHH SHIF POLITIKA VENDIT TIM @ediramaal@lulzimbashapd@ilirmeta.faqjazyrtare 30 vjet qe lam diktaturen akoma jrni me telat e enverit Ti ilir meta qe vodhe arin sishe i zoti ti jepje popullit 1% te vjedhjes Ti edi rama qe nuk leshoje nje leje pa 200 mij euro kur ishe bashki sishe i zoti ti jepje popullit 1% te vjedhjeve DELNI FRYHUNI NEPER TV KOMBTARE SI TE PARET E FSHATIT KUR NJERZIT JU ZVARRITEN NEPER MAKINA PER BUKEN E GOJES POR PER SA KIHE TE JET KOKAINA KENI DOPJO STANDARTE Ska problem qe po zhvillini gjenocid brenda llojit dhe te gjith po ikin Un jam nje nder ta edhe pse kam pas bisnes qr 18 vjec kurre sarrita te shkelqej si hajdutat dhe kriminelat qe keni punesuar mendo un qe kurr sjau kam pas nevojen them kurr mos kthehet shqiperi po dikush qe i ka gjerat me keq nejse fjalet e mia jan fjalet e rradhes me pelqen kur vini ne Londer ose Amerika dhe ja merrni ne goje politikanve qe ju bindin te investoni ku smerrni kurre 60% po easy come easy thone . 🤮 EMIGRANTET 🏡 AL🌏flag

𝓞𝓻𝓵𝓲𝓷𝓭𝓪 𝓗 𝓑  🕊 ℰ.𝓑 ♡ (@orlindahb) Instagram Profile Photoorlindahb

𝓞𝓻𝓵𝓲𝓷𝓭𝓪 𝓗 𝓑 🕊 ℰ.𝓑 ♡

 image by 𝓞𝓻𝓵𝓲𝓷𝓭𝓪 𝓗 𝓑  🕊 ℰ.𝓑 ♡ (@orlindahb) with caption : "Can never go wrong with red and black 🇦🇱
-
-
Earrings - @riverisland
Top - Shkoder, Albania: My uncle (Mums brother) got" - 1982968650034046944
ReportShareDownload5106

Can never go wrong with red and black 🇦🇱 - - Earrings - @riverisland Top - Shkoder, Albania: My uncle (Mums brother) got this for me for my 13/14th birthday (yes I've had it for 10 years and it still fits) 😅 Belt - @riverisland Trousers - @missguided Bag: @sheinofficial Shoes: @asos - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - womensfashion #albanianflag