Browse images and videos on Instagram. Find out Most Popular Hashtags and Users.Picgra
  1. Homepage
  2. businesscatering

#businesscatering photos and videos on Instagram

Medias attached with hashtag: #businesscatering on Instagram

Advertisement

Diplomat Catering (@diplomat.catering) Instagram Profile Photodiplomat.catering

Diplomat Catering

 image by Diplomat Catering (@diplomat.catering) with caption : "Përgatisim për ju pjatanca nga më uniket, dhe përbërësit të cilësisë më të lartë për t’ju ofruar një eksperiencë të paha" - 1934309705956431811
ReportShareDownload020

Përgatisim për ju pjatanca nga më uniket, dhe përbërësit të cilësisë më të lartë për t’ju ofruar një eksperiencë të paharrueshme… Na kontaktoni në adresën mail: info@diplomathotel.al ose në numrin e telefonit: +355692030457 #businesscatering

Advertisement

Helios Gastronomi (@helios_gastronomi) Instagram Profile Photohelios_gastronomi

Helios Gastronomi

ReportShareDownload052

Helios Gastronomi ofroi me sukses shërbimin katering në inagurimin e showroom “MAC Cosmetics” në Tiranë. “Cosmetic food” for every mood… #businesscatering

Advertisement

Diplomat Catering (@diplomat.catering) Instagram Profile Photodiplomat.catering

Diplomat Catering

 image by Diplomat Catering (@diplomat.catering) with caption : "Ju presim të kalojmë natën e Krishtlindjeve së bashku me Darkën Gala të përgatitur nga Diplomat Hotel Event & Catering. " - 1934124266481866708
ReportShareDownload028

Ju presim të kalojmë natën e Krishtlindjeve së bashku me Darkën Gala të përgatitur nga Diplomat Hotel Event & Catering. Muzikë live nga Era Rusi & Band, menu e krijuar enkas për këtë mbrëmje dhe shumë surpriza të tjera. Çmimi për person: 60€ -Për rezervime me mbi 10 persona - 5% Ulje -Fëmijët nga 0 deri 6 vjeç – FALAS -Fëmijët nga 7 – 14 vjeç – ½ e Çmimit Për rezervime na kontaktoni në adresën mail: info@diplomatcatering.al ose në numrin e telefonit: +355692030457 #businesscatering

Trace Marketing (@trace.marketing) Instagram Profile Phototrace.marketing

Trace Marketing

ReportShareDownload012

Për këto festa të fundvitit, Helios Gastronomi ju sjell gatimet tradicionale në shtëpinë tuaj pa qenë nevoja të merrni përsipër asnjë mundim. Ueeee shpetova 😁😁... se kete vit e kisha une rradhen me gatu gjelin e detit 😂😂😂 Thanks @helios_gastronomi Kontaktoni në numrin e tel: +355684074605 ose vizitoni adresën web: www.heliosgastronomi.com #businesscatering

Lemoncat (@lemoncat.de) Instagram Profile Photolemoncat.de

Lemoncat

 image by Lemoncat (@lemoncat.de) with caption : "Zu einer gelungenen Weihnachtsfeier gehört auch ein festlich geschmückter Weihnachtsbaum. 🎄

Habt ihr die Weihnachtsbäum" - 1933969915732215562
ReportShareDownload019

Zu einer gelungenen Weihnachtsfeier gehört auch ein festlich geschmückter Weihnachtsbaum. 🎄 Habt ihr die Weihnachtsbäume bereits aufgestellt und geschmückt? #businesscatering

La Bandeja de Dulcinea (@bandejadulcinea) Instagram Profile Photobandejadulcinea

La Bandeja de Dulcinea

 Instagram Image by La Bandeja de Dulcinea (@bandejadulcinea) with caption : "In Spagna la celebrazione del Natale è particolarmente sentita.
L’atmosfera si fa di giorno in giorno sempre più special" at Galleria Vittorio Emanuele - 1933594737907207291

In Spagna la celebrazione del Natale è particolarmente sentita. L’atmosfera si fa di giorno in giorno sempre più speciale, anche grazie a luci, colori e decorazioni che riempiono le città. Anche a Milano gli addobbi che vediamo passeggiando in questi giorni non sono da meno, la luce è davvero magica! y de a #BusinessCatering de