Browse images and videos on Instagram. Find out Most Popular Hashtags and Users.Picgra
  1. Homepage
  2. @mygoodglass
myGoodGlass CZ (@mygoodglass) Instagram Profile Photo mygoodglass
Fullname

myGoodGlass CZ

Bio Dejme sbohem jednorázovým plastovým lahvím společně! Sdílej své nápady na a ❤️ 🇨🇿 | 🇸🇪

Profile Url

Share
Statistics for "myGoodGlass CZ (@mygoodglass)"
Suggested users for Instagram Profile "myGoodGlass CZ (@mygoodglass)"
Yoga Day (@yogaday.cz) Instagram Profile Photoyogaday.cz

Yoga Day

Míň věcí, víc zážitků (@_weef_) Instagram Profile Photo_weef_

Míň věcí, víc zážitků

Nemléko (@nemleko) Instagram Profile Photonemleko

Nemléko

FRIECO (@frieco_cz) Instagram Profile Photofrieco_cz

FRIECO

DOLLER (@doller.cz) Instagram Profile Photodoller.cz

DOLLER

myGoodGlass CZ (@mygoodglass) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by myGoodGlass CZ (@mygoodglass)

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "❗Nový článek na blogu! 🆕 📝
. 
Chceš se dozvědět, jak pročistit a nakopnout své tělo před začátkem léta? ☀️ Mladý zelený " - 2042845291720515216
ReportShareDownload3113

❗Nový článek na blogu! 🆕 📝 . Chceš se dozvědět, jak pročistit a nakopnout své tělo před začátkem léta? ☀️ Mladý zelený ječmen je ten správný pomocník! 💪 Více info v novém článku u nás na blogu. ➡️ Dej svému tělu zelenou! 🌱🌱 . P.S. Budeme moc rádi za váš názor a zkušenosti v komentářích pod článkem! 😊👍 . Link v Biu ⬆️ nebo: www.mygoodglass.com/cs/blog .

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "💐 Všem maminkám přejeme k dnešnímu svátku vše nejlepší! 👩‍👧‍👦♥️
. 
Máma je pro nás vším. Učitelkou, 👩‍🏫 strážným andělem" - 2042215422091583948
ReportShareDownload6226

💐 Všem maminkám přejeme k dnešnímu svátku vše nejlepší! 👩‍👧‍👦♥️ . Máma je pro nás vším. Učitelkou, 👩‍🏫 strážným andělem, 👼 kamarádkou, 👭 či vzorem. 👸 Dnešní den slouží k tomu, abychom si to připomněli a nejen dnes ji potěšili třeba jen telefonátem, 📞 či návštěvou. A řekněme si to narovinu, kterou ženu nepotěší květina 💁🌷? . "Mám tě rád/a mami! 💋" . Toto krásné 📸 je od @abafiova .

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "Co máte dnes ve své GoodGlass Vy? 🌿
.
@slaskoukjidlu.cz si do ní připravili svůj přírodní sirup. 🍓 Fantazii se meze nekl" - 2041277649117365169
ReportShareDownload7152

Co máte dnes ve své GoodGlass Vy? 🌿 . @slaskoukjidlu.cz si do ní připravili svůj přírodní sirup. 🍓 Fantazii se meze nekladou! .

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "❗SOUTĚŽ❗o 2x Eko balíček! 🍀
.
Jelikož je jaro v plném proudu, společně s @tropikalia.cz jsme si pro vás připravili soutě" - 2040575085992303691
ReportShareDownload22257

❗SOUTĚŽ❗o 2x Eko balíček! 🍀 . Jelikož je jaro v plném proudu, společně s @tropikalia.cz jsme si pro vás připravili soutěž o 2 eko startovací balíčky obsahující GoodGlass lahev, Tropikalia kokosovou misku, síťovku a pytlíček na potraviny. 🌷💚🌱 . Pravidla: 1. Zdokumentuj, 📸 čím sám přispíváš k omezování jednorázových výrobků, ♻️ fotku sdílej na svém profilu do 24. 5. 2019 a v popisu přidej @mygoodglass, @tropikalia.cz a , kde se zároveň můžeš i inspirovat 2. V komentáři pod touto fotkou označ 2 kamarády, kterým by se eko balíček také líbil 3. Sleduj oba profily @mygoodglass a @tropikalia.cz . Soutěž bude probíhat na obou profilech a po skončení soutěže vybereme na každém z nich jednoho výherce. Výsledek soutěže vyhlásíme 27. 5. 2019 zde na Instagramu! .

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "Co je vaší nejoblíbenější kombinací? 🍓🌿
.
GoodGlass je výjimečná v tom, že si do ní můžete připravit téměř jakýkoliv náp" - 2039880395416597062
ReportShareDownload3234

Co je vaší nejoblíbenější kombinací? 🍓🌿 . GoodGlass je výjimečná v tom, že si do ní můžete připravit téměř jakýkoliv nápoj, který si dokážete představit. 🍹☕ Buďte kreativní s GoodGlass! . @sabibartos zvolila oblíbenou kombinaci lesních plodů. 🍇Mňam! 😋 .

 Instagram Image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "Čas na piknik. 🌮🍺
.
Nastal čas, kdy se pomalu začínáme přesouvat z domů ven, do parku, 🌳 na zahradu.🌷 Pokud na chvíli vy" at Tyrsuv Sad - 2037787323643824739
Tyrsuv Sad ReportShareDownload6118

Čas na piknik. 🌮🍺 . Nastal čas, kdy se pomalu začínáme přesouvat z domů ven, do parku, 🌳 na zahradu.🌷 Pokud na chvíli vysvitne sluníčko, 🌞 hned se ulice, travnaté plochy i zahrádky restaurací plní a ve městech začíná být živo. 🤸🤹🎶 Milujeme tento jarní čas! 🦋 Co Vy? Jste "venkovní zvíře" nebo máte raději své domácí pohodlíčko? 😊 . P.S. Nezapomeňte si přibalit svůj oblíbený nápoj s sebou do GoodGlass, ať nemusíte nikde kupovat plasty. ❌ Na většině míst vám navíc do GoodGlass ochotně něco připraví! 👍 .

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "Již jste dnes dostali svou pusu? 😚
.
#mojegoodglass #dejmipusu #neplastovymlahvim #prvnimaj #byllaskycas" - 2034176936746685399
ReportShareDownload3147
 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : ""Byl pozdní 🌌 – 1️⃣. máj –
večerní máj – byl ❤️ čas. 🕊️ zval ku ❤️ hlas,
kde borový zaváněl 🌲🌲.
O ❤️ šeptal tichý mech; " - 2034149039566974699
ReportShareDownload4159

"Byl pozdní 🌌 – 1️⃣. máj – večerní máj – byl ❤️ čas. 🕊️ zval ku ❤️ hlas, kde borový zaváněl 🌲🌲. O ❤️ šeptal tichý mech; květoucí 🌳 lhal ❤️ žel, svou ❤️ 🐦 🌹 pěl, 🌹 jevil vonný vzdech. 🌅 hladké v křovích stinných zvučelo temně tajný bol, břeh je 🤗 kol a kol; a 🌞 jasná světů jiných 🌎 bloudila blankytnými pásky, planoucí tam co 💧❤️." . Karel Hynek Mácha .

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "🦋 První máj, jarní svátek zamilovaných, 💑 dnes přímo vybízí k tomu vyrazit ven a užít si volna se svými nejbližšími. 🌞 T" - 2034144743978867585
ReportShareDownload6199

🦋 První máj, jarní svátek zamilovaných, 💑 dnes přímo vybízí k tomu vyrazit ven a užít si volna se svými nejbližšími. 🌞 Téměř všude v Evropě se staví tzv. májka, 🌺 která má za úkol oslavovat jaro.🌷V Česku je První máj navíc spojen s tradicí líbání pod rozkvetlým stromem. 💮👩‍❤️‍💋‍👨 Dodržujete tento romantický zvyk, který se začal dodržovat v souvislosti s Karlem Hynkem Máchou? .

ReportShareDownload2179

Dnešní tradice pálení čarodějnic má původ v původním pohanském svátku Beltaine. 🔥 . Beltaine je oslava životodárného ohně, oslava lásky, 💚 partnerství a plodnosti. 👶🌱 Stáří Keltové, Pohané a Slované tento svátek slavili zakládáním velkých posvátných ohňů, 🔥 přes které přeskakovali a nakonec kolem nich tančili, zpívali a oslavovali. 💃🎶 Věřili totiž, že oheň má v tento den očistnou moc! . A jak slávisté dnešní den Vy? .

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "Dodržujte svůj pitný režim s GoodGlass! 💧
.
Voda je životodárná tekutina, bez které by život na zemi nemohl existovat. 🌍" - 2032794973523894147
ReportShareDownload7353

Dodržujte svůj pitný režim s GoodGlass! 💧 . Voda je životodárná tekutina, bez které by život na zemi nemohl existovat. 🌍 Říká se, že člověk vydrží 30 dní bez jídla, ale jen 3 dny bez vody. A obecně platí, že by měl člověk pro udržení svého zdraví vypít alespoň 1,5 - 2,5 litru čisté vody denně. 💦 . Je důležité si uvědomit, že neomezený přísun pitné vody není samozřejmostí. Ne všichni na světě máme přístup k čisté vodě. Každý z nás má spoluzodpovědnost za vytvoření udržitelného života pro nás pro všechny. 💪 Važme si vody a všeho toho, co nám přináší i pomáhá odplavovat. 🌊 Je to zázrak! .

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "Veselé Velikonoce! 🐣
Všem koledníkům přejeme bohatou výslužku 🐰 a děvčatům svěží zdraví po celý rok! 💦
.
Kromě Velikonoc" - 2027494999500035560
ReportShareDownload5261

Veselé Velikonoce! 🐣 Všem koledníkům přejeme bohatou výslužku 🐰 a děvčatům svěží zdraví po celý rok! 💦 . Kromě Velikonoc dnes slavíme i Den Země. 🌎 Den, kdy lidé po celém světě oslavují naši planetu pořádají různé osvětové akce na ochranu životního prostředí. 🏞️ Šetrně a vědomě bychom se měli chovat samozřejmě po celý rok, není však od věci si to dnes připomenout. ♻️ .

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "Velký pátek 🐰
.
Dle lidových pověr byl Velký pátek spojován s magickými silami. 🌟 Lidé věřili, že se hory otevírají a vy" - 2025517466223162635
ReportShareDownload1145

Velký pátek 🐰 . Dle lidových pověr byl Velký pátek spojován s magickými silami. 🌟 Lidé věřili, že se hory otevírají a vydávají své skryté poklady. 💰 Nesmělo se nic půjčovat, jelikož by daná věc mohla být očarována a lidé si dávali pozor na uřknutí. 🐍 Dnes lidé na pověry již tolik nevěří, ale přesto každý máme nějaké své magické místo. 🏞️ Doufáme, že dnešní "kouzelný" den trávíte na jednom z těch míst, s lidmi, které máte rádi. 🌈 .

Zelený čtvrtek 🌱 Lidovým zvykem je dát si dnes něco zeleného, jako je špenát, mladé kopřivy či bylinky. 🌿 Dnešní doba nám ale nabízí i jiné možnosti! 💪 Zkoušeli jste již šťávu z výhonků mladého ječmene, která v sobě uchovává spoustu živin a zároveň tělo spolehlivě detoxikuje? 🌾 . Dopřejte svému tělu skutečnou očistu a nakopněte svůj imunitní systém zelenou trávou! 💚 . Mladý ječmen od @vitalvibe je nejen šťavnatý (otestováno za Vás), ale hlavně je v té nejvyšší Bio kvalitě. 🌱 Navíc zrovna teď nabízí speciální jarní 2️⃣0️⃣% slevu! 🌈

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "Přejeme krásnou Květnou neděli! 🌸 Dnes začíná Pašijový týden. Už u vás probíhají velikonoční přípravy? 🐣🐰 Jaké velikonoč" - 2021997446553706467
ReportShareDownload2179

Přejeme krásnou Květnou neděli! 🌸 Dnes začíná Pašijový týden. Už u vás probíhají velikonoční přípravy? 🐣🐰 Jaké velikonoční zvyky dodržujte? .

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "Pátek je tady! 🆓🤸‍♀️ Venku se sice trochu ochladilo, ale pokud si s sebou na výlet zabalíte svou GoodWood, máte o přísun" - 2020454537174140263
ReportShareDownload2189

Pátek je tady! 🆓🤸‍♀️ Venku se sice trochu ochladilo, ale pokud si s sebou na výlet zabalíte svou GoodWood, máte o přísun teplého čaje postaráno! 🍵🏞️ . Jaké jsou Vaše víkendové plány?

 image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "Menší nebo větší? 🔹🔷 GoodGlass má dvě různé velikosti, aby naplňovala rozdílné potřeby a požadavky každého z nás. 👱💁👩‍👧‍" - 2019804001588266744
ReportShareDownload182.7K

Menší nebo větší? 🔹🔷 GoodGlass má dvě různé velikosti, aby naplňovala rozdílné potřeby a požadavky každého z nás. 👱💁👩‍👧‍👦👵🏻👾 Jsi neustále v pohybu a záleží ti na snadné přenosnosti a skladnosti? Rád si bereš svou kávu "To go"? Zvol menší 350ml GoodGlass! 🤸‍♂️🏃☕ ➡️ 🔹 . Je pro tebe více důležitý objem a správně dodržování pitného režimu? 450ml GoodGlass je pro tebe jasnou volbou! 🏋️👩‍🔬💦 ➡️ 🔷 . Tak co... už máš jasno? 🌟 .

 Instagram Image by myGoodGlass CZ (@mygoodglass) with caption : "U nás se dnes sice trochu ochladilo, ale to nezakryje fakt, že jaro je v plném proudu! 🦋
Za to v severských zemích, jako" at Lofoten Norway - 2018951133172065394

U nás se dnes sice trochu ochladilo, ale to nezakryje fakt, že jaro je v plném proudu! 🦋 Za to v severských zemích, jako je Norsko, mají stále zimu. ❄️ Ale krásnou! 😊 . Toto foto od @anniessecrets je z nádherných Lofot! 🇳🇴🏔️ Kam se chystáš vzít svou GoodWood Ty? 👉 .