Browse images and videos on Instagram. Find out Most Popular Hashtags and Users.Picgra
  1. Homepage
  2. @svandovodivadlo
Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo) Instagram Profile Photo svandovodivadlo
Fullname

Švandovo Divadlo

Bio Oficiální profil Švandova divadla. www.svandovodivadlo.cz

Profile Url

Share
Statistics for "Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo)"
Suggested users for Instagram Profile "Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo)"
Slovácké divadlo (@slovacke_divadlo) Instagram Profile Photoslovacke_divadlo

Slovácké divadlo

Činohra NdB (@cinohrandb) Instagram Profile Photocinohrandb

Činohra NdB

Eliška Urbanová (@ellinka3) Instagram Profile Photoellinka3

Eliška Urbanová

Jindra Polák (@jindrapolak) Instagram Profile Photojindrapolak

Jindra Polák

Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo) Instagram photos and videos

List of Instagram medias taken by Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo)

ReportShareDownload388

Největší divadelní událost od přeletu rakve nad Národním divadlem je za dveřmi! Nová komedie napsaná přímo pro Švandovo divadlo je nekompromisním nahlédnutím do hloubi divadelních útrob, kde se hon za úspěchem rovná boji o přežití. Ušetřen není nikdo od dobrosrdečného vrátného, přes dramaturgyni toužící po lásce jak z kánonických titulů až po ředitele, jenž musí tvrdou rukou vést podnik, kde se ale všichni chtějí kamarádit.  Zapomeňte na House of Cards – tohle je divadlo! Od soboty na prknech Švandova divadla! Zářijové termíny přednostně v prodeji!

ReportShareDownload365

Festival anglického divadla FEST-END vypukne za necelý měsíc na prknech Velkého sálu! Máme zde první pozvánku a to od Kláry Cibulkové, která by Vas ráda pozvala na oblíbené představení Pankrác 45, které v rámci FEST-END uvedeme v anglickém jazyce! Nenechte si to ujít a doražte!

 image by Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo) with caption : "Scénické čtení Daniely Kolářové s Mášou Málkovou s názvem Drahá mama/Dear Alice!
Jedinečný intimní portrét Alice a Charl" - 2046712242263232911
ReportShareDownload088

Scénické čtení Daniely Kolářové s Mášou Málkovou s názvem Drahá mama/Dear Alice! Jedinečný intimní portrét Alice a Charlotty Masarykových. Scénické čtení uvádíme v rámci festivalu Americké jaro již v úterý od 19 hodin! Zbývá posledních pár vstupenek, doporučujeme neváhat!

 image by Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo) with caption : "Absurdní, minimalistická groteska o životě zeleniny v lednici ve speciální akci!

Víte o tom, že ve vaší lednici existuj" - 2045719904715894997
ReportShareDownload044

Absurdní, minimalistická groteska o životě zeleniny v lednici ve speciální akci! Víte o tom, že ve vaší lednici existuje život? První důkazy budou demonstrovány na veřejném pozorování Rajčete a Okurky v lednici již zítra od 19 hodin. Navíc pokud na pokladně nahlásíte heslo KATKA, tak získáte vstupenku za 120 korun! Nenechte si to ujít!

 image by Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo) with caption : "Kdo je tady ředitel? Přijďte to zjistit!
Na sobotní reprízu této populární inscenace se nám uvolnilo několik vstupenek. " - 2045157499527004761
ReportShareDownload167

Kdo je tady ředitel? Přijďte to zjistit! Na sobotní reprízu této populární inscenace se nám uvolnilo několik vstupenek. Neváhejte a volejte pokladnu na telefonním čísle +420 257 318 666 !

 image by Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo) with caption : "ZABÍT JOHNNYHO GLENDENNINGA, černá komedie vycházející z nejlepších tradic starých gangsterek! Překvapivé zvraty, slovní" - 2044405100134934501
ReportShareDownload460

ZABÍT JOHNNYHO GLENDENNINGA, černá komedie vycházející z nejlepších tradic starých gangsterek! Překvapivé zvraty, slovní i reálné přestřelky a skvěle budované napětí! Komedie ve stylu Quentina Tarantina, kde kulky létají vzduchem, jako neřízené střely a krev nemá cenu vytírat! Kdesi v nevlídné skotské vysočině dva poskoci místního mafiána dostanou důležitý úkol – a samozřejmě se jim podaří pokazit, co se dá. Anebo je to celé jinak? Přijďte to zjistit 28. května od 19 hodin! Těšíme se na Vás!

ReportShareDownload974

Premiéra inscenace SMRT MU SLUŠÍ se blíží a my jsme si pro vás připravili soutěž! Chcete být jedním z prvních diváků, který bude moci novinku vidět během jedné z posledních zkoušek ve středu 22. května od 10 hodin a být tak u zrodu naši nové inscenace? Neváhejte a odpovězte nám do komentářů na otázku: Jak se jmenuje postava, kterou ztvárňuje Michal Dlouhý? V pátek 17. května ve 14:00 vylosujeme 5 šťastlivců, kteří se otevřené zkoušky budou moci zúčastnit i s doprovodem. Držíme vám palce!

ReportShareDownload157

Salonní, konverzační komedie ve slovenštině LORDI s Martinem Hofmannem, Filipem Rajmontem a Peterem S. Butkem oslaví v červnu 200. reprízu, kterou 5. června odehrají ve Velkém sále! Pokud však nemůžete navštívit červnový termín nezoufejte! Ještě stále zbývá pár míst na květnovou reprízu 29. května. Nenechte si tuto úspěšnou inscenaci ujít a doražte!

ReportShareDownload063

Dnes nás čeká derniéra představení HLADOVÁ ZEMĚ od 19 hodin ve Velkém sále. Nezapomeňte před představením navštívit od 18 hodin dramaturgický úvod s autorem hry Davidem Košťákem a dramaturgyní Martinou Kinskou, kteří vám rádi zodpoví veškeré vaše dotazy ohledně představení. Navíc pokud v naší pokladně nahlásíte heslo EKO, tak získáte vstupenky za 100 Kč. Neváhejte a přijďte! Budeme se na Vás těšit!

 image by Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo) with caption : "JORDAN, monodrama anglické dramatičky Moiry Buffini a spisovatelky Anny Reynolds ve čtvrtek od 19 hodin ve Studiu!
Dvace" - 2042267887809697119
ReportShareDownload140

JORDAN, monodrama anglické dramatičky Moiry Buffini a spisovatelky Anny Reynolds ve čtvrtek od 19 hodin ve Studiu! Dvacetiletá vězenkyně Shirley vypráví příběh svého života od nudného dětství, přes bouřlivý vztah, první dítě a nakonec i o výkonu trestu. Shirley čeká na osvobozující rozsudek, ale ve skutečnosti chce jen jedno: Najít místo, kde bude konečně volná.

 image by Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo) with caption : "Děkujeme @cinohernistudio za dnešní krásné sobotní odpoledne, které u nás strávili s pohádkou Děti z Bullerbynu. Znovu j" - 2041491309907621615
ReportShareDownload039

Děkujeme @cinohernistudio za dnešní krásné sobotní odpoledne, které u nás strávili s pohádkou Děti z Bullerbynu. Znovu je u nás můžete navštívit v září, kdy pro nás odehrají znovu pohádku Ronja, dcera loupežníka. Vstupenky jsou již v prodeji v pokladně či našich webových stránkách.

ReportShareDownload072

Ještě stále nemáte dárek ke dni matek? Vezměte svou maminku zdarma do divadla ve zvýhodněné akci 1+1! Na vybraná představení nabízíme zvýhodněné vstupenky pod heslem MOJE MAMINKA. . O která představení se jedná? 15.5. Krysař 28.5. Zabít Johnnyho Glendenninga 30.5. Krás(k)a na scéně 31.5. a 7.6. Řemeslníci 4.6. CRY BABY CRY 6.6. Obraz Doriana Graye . Objednávat své vstupenky můžete na emailu klimesova@svandovodivadlo.cz či si je zakoupit rovnou v naší pokladně. Akce platí do středy 15. května. .

 image by Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo) with caption : "Nová sezóna se blíží a s ní i plno změn! 
Zajímá vás na jaké tituly se můžete těšit? Jaké další novinky vás výhledově če" - 2040043836739494604
ReportShareDownload041

Nová sezóna se blíží a s ní i plno změn! Zajímá vás na jaké tituly se můžete těšit? Jaké další novinky vás výhledově čekají i v následující sezóně či o které tváře bude rozšířen náš herecký soubor? Pak si nezapomeňte přečíst článek na serveru Divadelní noviny!

ReportShareDownload065

Je jiný, je tajemný a je zde ve středu 15. května naposledy před prázdninami. KRYSAŘ! Vrcholné dílo české prózy 20. století v hlavní roli s Klárou Cibulkovou. Hra na motivy až příliš živé legendy, kterou si nesmíte nechat ujít!

 image by Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo) with caption : "Přijďte se v pondělí 13. května rozloučit před divadelními prázdninami s představením PROTEST/REST!

Nečekané setkání dv" - 2038587319251199750
ReportShareDownload074

Přijďte se v pondělí 13. května rozloučit před divadelními prázdninami s představením PROTEST/REST! Nečekané setkání dvou postav, nečekané postoje a úhly pohledu, nečekaný humor. Spojení dvou textů, aktovky Václava Havla a „poslední Vaňkovky“ Marka Hejduka. Protest s Restem spojují nejen postavy spisovatele a disidenta Ferdinanda Vaňka a jeho prorežimně píšícího kolegy Staňka, ale i znepokojivé otázky, které kladou. Podepsat nebo nepodepsat? Jednat nebo jen mluvit? Selhaly elity nebo my? Protest? Rest!

 image by Švandovo Divadlo (@svandovodivadlo) with caption : "HLEDÁME TAJEMNÍKA/TAJEMNICI UMĚLECKÉHO PROVOZU

Náplň práce:
• organizace provozu divadla a vedení toho se týkající doku" - 2037721218527098138
ReportShareDownload034

HLEDÁME TAJEMNÍKA/TAJEMNICI UMĚLECKÉHO PROVOZU Náplň práce: • organizace provozu divadla a vedení toho se týkající dokumentace • sestavování hracích plánů, organizace zkoušek a zájezdů divadla • komunikace s ostatními divadly a produkcí televizních či filmových natáčení • příprava hereckých smluv • příprava rozpočtu pro umělecký úsek a dohled nad jeho dodržováním • příprava a vyhodnocování statistik týkajících se vytíženosti herců, počtu představení apod. • drobné produkční práce • příprava podkladů pro personální agendu • správa a evidence archivu Požadujeme: • SŠ/VŠ vzdělání • dobré organizační, kombinační a komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, asertivitu, flexibilitu, odolnost vůči stresu • MS Excel, MS Word, Outlook • praxe v divadle výhodou Nabízíme: • zajímavou, dynamickou a různorodou práci v předním pražském divadle • perspektivu dlouhodobé spolupráce • zaměstnanecké benefity (stravenky, vstupenky do divadla, MultiSport karta) • 5 týdnů dovolené (4 týdny v měsících červenec a srpen) Úvazek: 1,0 Datum nástupu: 1. 8. 2019 Platové zařazení: dle platových tabulek státních organizací vyměřený dle předchozí praxe a dosaženého vzdělání . V případě zájmu zúčastnit se výběrového řízení zašlete nejpozději do 31. května 2019 strukturovaný profesní životopis a motivační dopis v českém jazyce na stulcova@svandovodivadlo.cz . Osobní údaje obsažené ve vašem životopise neposkytujeme třetím stranám a slouží výhradně Švandovu divadlu pro účely výběrového řízení po dobu jeho trvání.

ReportShareDownload041

Nic víc, než zdánlivě „obyčejný“ život jednoho „slušného“ člověka. Nebo tomu bylo jinak? Opravdu byl jeho život tak obyčejný? Představení SLUŠNÝ ČLOVĚK je volnou adaptací novely Karla Čapka Obyčejný život. Navštívit jej můžete naposledy v této sezóně ve čtvrtek 9. května od 19 hodin ve Studiu! Nenechte si to ujít a přijďte!

ReportShareDownload4111

Přesně dvacet dní nás dělí od premiéry SMRT MU SLUŠÍ! Zkoušení je v plném proudu a můžeme vám zaručit, že nudit se rozhodně nebudete! Nevahejte a zajistěte si poslední volná místa do konce sezóny. Jistě vám budou slušet.